Našeslužby

Typy prováděných masáží

Sportovní a relaxační masáž
je založena na tzv. švédské masáží. Využívá různé typy tření a hnětení; využívá se hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem. Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo na tělo jako celek.
LYMFATICKÁ MASÁŽ
dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž - ovlivnění mízního systému je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Lymfodrenáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu.
MEDOVÁ MASÁŽ
jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Medová masáž využívá unikátních účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstranění starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky. Jako pochutina i jako podpůrný léčebný přírodní prostředek.
ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ
horká čokoládová masáž je výborná procedura na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxický látek a uvolnění ztuhlých svalů. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.
INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.
BREUSSOVA MASÁŽ
jemná energetická masáž klade důraz na nápravu páteře a uvolnění svalů zad a šíje je vhodná při problémech s páteří a zatuhlým zádovým svalstvem
HAVAJSKÁ MASÁŽ
havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z Havajských ostrovů.
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
-Hot Stones jako masáž horkými lávovými kameny dokáže navodit báječný pocit úlevy. Proto je masáž lávovými kameny Hot Stones ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.
THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU
thajská masáž nohy je úžasná procedura. Spočívá v masáži plosek nohy dlaněmi, prsty, dřevěným kolíčkem, stlačování reflexních bodů a masáž holení části.
MASÁŽ TĚHOTNÝCH
masáž těhotných je pomáhající technikou nastávajícím maminkám ulevit od bolesti, navodit pocit úlevy a pohody. Při těhotenství dochází k veliké zátěži určitých partií a úkolem maséra je ulevit od bolesti.