Poprvéu nás

Chystáte se k nám poprvé a zajímá Vás, jak návštěva probíhá? Podívejme se, co Vás v našem masážním studiu čeká.

Masážím se věnuji již delší dobu, nejprve to byl jenom můj koníček, ale postupem času jsem se tomuto oboru začal věnovat profesionálně a dnes je to moje práce, která je mým koníčkem, která mě baví, a dělám ji velice rád.

Smyslem mé práce je pomoci ulevit lidem od bolesti, pomoci jim se úplně uvolnit, zapomenout na starosti běžného dne a maximálně relaxovat, což je v dnešní uspěchané době velice důležité.

Pro příchozí je připravená malá čekárna umístěná hned před studiem, kde si Vás vyzvednu.

Čekárna pro příchozí

Než se pustíme do masáže, popovídáme si, s čím jste za mnou přišli, kde Vás to táhne, které svaly máte ztuhlé. Také mě budou zajímat případné zdravotní obtíže, které je třeba při masáži zohlednit, nebo zda netrpíte nějakou alergií.

Salon

Poté se odeberete do vaší osobní šatny, kde se můžete v soukromí převléknout do čistého, vyžehleného ručníku, který je zde pro Vás již nachystaný. Nezapomeňte také vypnout svůj mobilní telefon, aby Vás během masáže nerušil od příjemného odpočinku.

Šatna

Než se pustíme se do vybrané masáže, vybereme pro Vás vhodný masážní olej. Můžete si samozřejmě vybrat, zda během masáže chcete poslouchat klidnou relaxační hudbu nebo zda máte při masáži raději ticho a klid.

Masáž

Po skončení masáže je třeba, abyste se nejprve dvě až tři minuty postupně probrali, než se posadíte. Vstávejte pomalu a nejprve se na masážním lůžku posaďte, abychom si ověřili, zda se Vám netočí hlava.

Zatímco budete ještě sedět, nabídnu Vám sklenici minerálky, abyste doplnili potřebné tekutiny. Masáž totiž zlepšuje tok lymfy v těle a urychluje vyplavování škodlivých látek a očistu těla. Nejenom po masáži, ale i během následujících tří dnů, doporučuji pít zvýšené množství tekutin. Ideální je například vypít za dopoledne jednu velkou láhev vody. Nejlepší je čistá, neperlivá voda.